Kreta z Krakowa, czyli greckie wakacje o zapachu pomarańczy

Grecja to niezwykle popularny region turystyczny, co roku wybierany na miejsce wypoczynku przez wiele osób. Ponieważ jest to kraj wyspiarski, szereg ofert dotyczy wczasów organizowanych właśnie na greckich wyspach, w tym oczywiście na największej z nich – Krecie. Ma ona wielu stałych zwolenników, a każdy, kto jest tu po raz pierwszy momentalnie ulega czarowi wyspy, zapierającym dech w piersiach widokom, doskonałemu jedzeniu i cudownemu zapachowi, jaki roztaczają uprawiane tu masowo drzewka cytrusowe. Polscy turyści często przylatują na Kretę z Krakowa, gdyż wiele biur podróży oferuje wycieczki mające swój początek właśnie w Małopolsce, a lot jest na tyle krótki, że można się wybrać na wymarzone wczasy nawet z małymi dziećmi.

Nie masz pomysłu na wakacje? Leć na Kretę z Krakowa

Nasza oferta lotów na Kretę z Krakowa i wypoczynku w jednej z tutejszych miejscowości w zachodniej części wyspy to świetny pomysł na rodzinny urlop w otoczeniu przepięknej przyrody i bliskim sąsiedztwie atrakcyjnych plaż. Hotele położone są w odległości kilkudziesięciu kilometrów od lotniska Chania, dzięki czemu po wylądowaniu szybko można się dostać do wybranego miejsca, a różne opcje wyżywienia do wyboru, zaplecze sportowe i baseny to atuty, które uprzyjemnią każdy pobyt.

Wakacje na Krecie to feeria smaków, barw i zapachów. Tutejsza kuchnia należy do najwyborniejszych na świecie, a tonące w słońcu gaje cytrusowe i niesamowity kolor morza pozostają w pamięci na zawsze. Kreta z Krakowa to nie tylko wypoczynek polegający na spędzeniu kilku dni wśród rajskich widoków, ale również uczta dla wielbicieli starożytnych zabytków, dlatego śmiało można powiedzieć, że każdy turysta poczuje się tam doskonale.